těžba bitcoinu

Kolik stojí vytěžení 1 BTC? To je otázka, na kterou vám nikdo jednoznačně neodpoví. Jak… Hledáme lidi do týmu. Návody; Trading; Obchodní signály.

(Nejen) Bitcoin fork: o co jde, když se řekne hard fork nebo soft fork

Co je to fork? Jak se liší hard fork od soft fork? Bitcoin fork pro začátečníky. Kryptoměnový fork vysvětlený. Jaké jsou druhy forků?

Bitcoin novinky a zajímavosti z dneška

Shrnuté Bitcoin novinky 14.04.2018. Vyjádření Bank of England o kryptoměny, situace s Verge, názory na Bitcoin Tom Lee a co spojuje Bitcoin a Islám.

Jak přijímat Bitcoin pro firmy a proč? - Návod a Postup

Platby Bitcoinem se stávají čím dál tím populárnější, ale proč přijímat Bitcoin jako platební metodu? Bitcoin pro firmy představuje způsob, jak se vyhnout všemožným prostředníkům a zprostředkovatelům, kteří prodlužují dobu zpracování transakcí a vyžadují poplatky jen, aby se vaše peníze dostali tam, ...

Lightning Network: Pomôže či uškodí Bitcoin súkromiu?

Pre mnohých ľudí je Bitcoin stále synonymom ochrany súkromia. Rozdiel medzi víziou a skutočnosťou je, že dnes sa transakcie používateľov musia zverejňovať v globálne distribuovanej knihe, ktorá je už dlho jedným z najväčších predmetov diskusií v oblasti technológií. “Všetko je pre každého verejné,” ...